Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél éve kezdtem el a fogyókúrá...

Fél éve kezdtem el a fogyókúrát, viszont a helyzet elfajult?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint ezen most keĺl változtatnom, mert anorexiába csúszok. Már elkezdtem javítani, lassan egy hete próbálok javulgatni. Viszont most, hogy a mérlegre álltam, egy kilót felszedtem. Ez nem sok, viszont tényleg keveset eszek, és nekem ez túl hamarnak tűnik, hogy már fel is jött egy kiló... Iszonyatosan félek, mivel 107 kiló voltam, és most vagyok 67. És rengeteget szenvedtem, és nem akarom, hogy újra azt lássam a tükörben, mint régen. Viszont világosan akarom látni, hogy mire számíthatok. Ha valaki hasonlón ment keresztül, elmondaná, hogy ő mennyit hízott? Én mire számítsak?

2019. jan. 10. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy mennyi idös és milyen magas vagy - ugyanis a 67 kiló lehet kevés is.
2019. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tehát fél év alatt fogytal 40 kilót, vagyis kő keményen koplaltattad magad.

Egyértelmű, hogy a szervezeted kimerült, mindent, amit most beviszed, azt el raktározza.

Keress egy normális orvost, dietetikust, aki összeállít egy étrendet és azt tartod. Így van rá esély, hogy újra egészséges legyél.

2019. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Hogy tudtál 26 hét alatt 40 kilót lefogyni? Ez elképesztő teljesítmény!

Nem tudom, mire alapozza az orvosod az anorexiát, hacsak nem arra, hogy semmit se eszel, de 67 kilóval szó sincs anorexiáról. Most pont jó a súlyod, mozogj és ne egyél üres kalóriát, ennyi a teendőd.

Az egy kilót azt most felejtsd el - egy mérés nem mérés, az bármi lehet: napszak, menstruációs ciklus, öltözék, víz.

2019. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cikluson belül is van víz visszatartás. Ne egy kilóval törődj! Próbálj meg egy ideális napi kalória bevitelét követni.
2019. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
62%
Jézusom emberek! Egy 67 kilós ember is lehet anorexiás ugyanúgy mint egy 40 kilós. Sőt egy 100 kilós ember is. Az anorexia egy mentális betegség és nem kilóhoz van kötve. Keress egy jó dietetikust és kitartás❤️
2019. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogynincs kilókhoz kötve! Anorexia=testképzavar. Kövérnek látja magát, miközben sovány. Egy 67 kilós ember nem sovány, pláne nem egy 100 kilós.
2019. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az anorexia nervosa egy mentális betegség. Az ebben szenvedők félnek a súlygyarapodástól. Keveset esznek, ha eggyáltalán esznek. Túlzásba viszik a sportolást. A „látásuk” beszűkül és csakis a kalóriákra tudnak gondolni, arra hogy mit egyenek amiben kevés kalória van valamint hogy mennyit híztak/fogytak. A testképzavar ezzel eggyütt járhat. Előbb olvass utánna mielőtt baromságokat írsz.
2019. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki így él, 7-es, az nem 67 kiló, pláne nem 100.
2019. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!