Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki azért nem próbál meg...

Van aki azért nem próbál meg felállni egy depressziós időszakból, mert fél, hogy újra visszaesik?

Figyelt kérdés
Nekem voltak nagyon mély időszaim, de valamelyest tudtam rendeződni, most épp megint szarul vagyok. De valamelyest félek rendezni magam, mert nem akarom megint átélni, hogy minden összeomlik körülöttem. 25/F

2019. jan. 10. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Inkább kényelmes a depressziós semmittevés. Valami ilyet olvastam egy könyvben.
2019. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem van ilyen, én legalábbis most így érzem magam. Vannak néha hullámvölgyek, hogy hát boldogabban azért sokkal jobb az élet, meg tök jó érzés így, magabiztosabban élni, depressziósan meg nem, de több energiabefektetést igényelne a jó kedv, az "alap" meg a rossz, aztán.. Sajnos ha egyszer ramaty kedve van az embernek, azon nagyon nehéz segíteni, elég erős elhatározás kell, hogy a kitűzött célról ne mondjon le az ember. Hmm, elég sok hülyeséget összehordtam most azt hiszem, de csak van benne valami értelmes. :)

22/L

2019. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!