Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül - le lehet valahogy...

Egyedül - le lehet valahogy szokni a drogokról - és ha igen milyen feltételei vannak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy intravénás használó vagyok. Csoportokra eljárni jelenleg nincs pénzem (szüleim nem adnak) ha pedig elmegyek dolgozni - akkor biztosan újra drogozni is fogok. Most elvagyok itthon úgy hogy kb ki sem mozdulok, de ez nyilván nem tarthat örökké. A bentlakásos rehab nálam nem jöhet szóba, mert olyan szinten torz személyiségem van - hogy előbb kilépek az életből is, mint hogy oda bemenjek. ~ Tehát valahogy egyedül kell megoldanom.., de hogyan?

Talán inkább az a kérdés - hogy hogyan ne várjak kívülről semmiféle megerősítést? ..,és így ezáltal mégis irányba tudjam magam tartani...



2019. jan. 12. 17:04
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:
0%
Te vagy az Curtis?
2019. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 Drazicc ***** válasza:
Meg kell találnod azt a tevékenységet ami pótolni fogja a drogozást. Igazából szólva végre el kéne kezdeni egy életcél felé haladni, aminek a sikerélményeit a narkó helyettesítette. A fizikai tünetek egy hónap után elmúlnak az a könnyebbik része, utána jön az üresség, sóvárgás amit már öröké fogsz érezni de egyre ritkábban jön elő. Én kicsit hasonló cipőben járok, és 3 év után azt tudom mondani, hgoy teljes életet élek de mindig eszembejut h miylen volt.
2019. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
# 2 Köszönöm - talán igazad van, de ez nagy baj is egyben - mert már semmi célom sincs! Valahol belül feladtam, és nem érzem magam elég erősnek hogy elkezdjek szembe úszni az árral..).
2019. jan. 12. 17:14
 4/60 A kérdező kommentje:
Talán az a célom hogy elvonulva élhessek a világtól, és mégis boldog legyek. Végül is most is ez van, ezért nem értem miért nem tudom elengedni végre a múltam, és újra boldog lenni...
2019. jan. 12. 17:16
 5/60 anonim ***** válasza:
csokkentsd az adagod fokozatosan
2019. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
0%

A csoportra járáshoz nincs pénzed, de drogra van? O.o

Ne hagyd abba a drogokat, legalább a természetes kiválasztódással nem mutatsz senkinek se elrettentő példát!

2019. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj.. Idén még semmit sem csináltam.. (De ha lenne pénzem nem így lenne..)
2019. jan. 12. 17:18
 8/60 A kérdező kommentje:

# 6

Nem érted a helyzetet. Nincs pénzem! (30ft-om van)

De azért nem megyek el dolgozni, mert ha megkapnám a fizut egyből becuccoznám magam.

Így meg csak itt bujkálok a világ elől - de legalább nem csinálok semmit...

2019. jan. 12. 17:20
 9/60 anonim ***** válasza:
0%
És még veszélyes munkakerülő is vagy. Nagyszerű. Mégis mi kell neked, hogy erőt vegyél magadon? Mert ez a Gyakoris hiszti nem old meg semmit.
2019. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

De az lesz most h folytatom ezt a bujkálást mondjuk egy évig - és akkor meglátom mi lesz... Talán így sikerül leszokni. Csak teljesen egyedül kell maradnom.

Ez a legjobb ötletem :)

2019. jan. 12. 17:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!