Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáter, ha kérem felír...

A pszichiáter, ha kérem felír gyógyszert, vagy csak ha ő indokoltnak tartja?

Figyelt kérdés

8 éve tart, elegem van belőle. Csak szenvedek, voltam pszichológusnál, de semmit nem segített, inkább abbahagytam. Csak a munka tart életben, arra gondoltam kéne szedni valamit. Ha ezzel odaállítok a pszichiáterhez, rögtön fölír gyógyszert? A beszélgetésekből elegem van, nem használnak és csak időpazarlás. Vagy milyen más úton szerezhetnék valamit amí segítene a bajomon? A drogokat még azért nem akarom kipróbálni, bár arra is lenne lehetőségem... Valaki tud segíteni? Annak köszönöm!

22/L


2019. jan. 12. 21:00
 1/4 anonim válasza:

Tisztelet a kivételnek, mivel a legtöbb magasról tesz a betegére, így igen, 100-ból 70 orvos azonnal felír valami szemes vackot.


De ez nem fog segíteni rajtad!

2019. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos sokat megvett a gyógyszer ipar.Ezt saját tapasztalatból írom, a testvéremnek volt egy nehezebb időszaka, és máris depisnek meg nem tudom én minek titulaltak és rögtön felirtak egy gyógyszert, de ezektől csak kabult leszel és elbutulsz.. És sajnos vannak olyan pszichiátria gyógyszerek, amik 23-szor erősebb függőséget okoznak a heroinnál!
2019. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előző válaszolókra. Mitől baj, ha egy orvos felír egy gyógyszert, ami használ? Nem ez az orvosok feladata?

Nem tudom, mi a bajod, de pl. az antidepresszánsok nagyon hatékonyak és véglegesen is rendbe tehetnek.

2019. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jártam pszichiáterjez. Elmondtam mi a szitu, ki kellett tölteni teszteket, aztán írta is fel a rivotrilt és rexetint. 3 havonta visszajártam, megkérdezte, jól vagyok e, azt mondtam igen és írta is a kövit. Szóval ha elmondod melyik gyógyszer kéne és miért, felírja. Nagyon kevésnek a filozófiája, hogy gyógyszer nélkül is kezelhető egy beteg.
2019. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!