Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek várjak a gyógyszer...

Szerintetek várjak a gyógyszertől változást, vagy szóljak az orvosnak, hogy nem működik?

Figyelt kérdés

Depresszióval, és szorongással ment el a dokihoz.

Napi 3 coaxilt írt ki, meg 0,25os frontint. A frontinra ő is mondta hogy magamnak teszteljem ki. Egyetemista vagyok, és engem belassított, szóval inkább nem szedem.

A coaxilt viszont szedem rendesen naponta, viszont már több mint egy hónapja szedem, de én nem érzem hogy bármit is csinálna.

Jókat olvastam róla, meg tényleg nincs is mellékhatása, viszont más milyen hatása sincs. Szóljak az orvosoknak hogy nekem ez nem működik, vagy még várjak?



2019. jan. 13. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Zoloftot szedek, de szintén semmi hatását nem érzem
2019. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem cserélned kellene.

A tájékoztatókra rá szokták írni, hogy mennyi idő múlva várható javulás, ill. hogy mennyi idő, mire teljesen kifejti a hatását. Nagyon régen láttam ismerősnél ilyet, de úgy emlékszem, 2 hét az első, és pár hónap a második. Szóval egy bő hónap alatt már érezned kellene a hatást.


Tudom javasolni a magnéziumot, a B-vitamin komplexet és az Omega3 kapszulát - ezek jót tesznek az idegeknek, az agyműködésnek, így a te problémádon is segíthetnek.

2019. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem abba hagyom ezeket a bogyókat.

Főleg a vizsgáim miatt voltam ki, de most hogy nagyjából túl vagyok rajta, többet segített, mint bármilyen sz+r amit egy pszichiáter kiír.

Inkább elmegyek egy pszichológushoz hogy megtanuljam hogy kezeljem ezeket a helyzeteket

2019. jan. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!