Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is kap egy tizedmásodpercr...

Más is kap egy tizedmásodpercre "szívinfarktust" amikor valami váratlan fizikai érzékcsalódás történik vele?

Figyelt kérdés

Pl. nyúlok hogy pohárért amiről azt hiszem üres és felkapom és az agyam "meglepődik" hogy nehezebb a súlya.


Másik példa ami gyakran megesik velem hogy nyitom a konyhaszekrény ajtót (középről nyílik két oldalra, de én csak az egyik oldalát nyitnám félkézzel), de nem nézek oda a fogantyúra, csak úgy a szemem sarkából odanyúlok a fogantyúhoz és elkezdem kihajtani az ajtót amikor is frászt kapok mert nem olyan irányba megy mint amire az agyam számított (az ellenkező irányba nyíló foganytút markoltam meg).


És ilyen kb. olyan érzés tölt el mintha megszédülnék egy tized mp-re.


2019. jan. 13. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ilyet nem.
2019. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Sajnos nekünk nincsen kredencünk.
2019. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen.
2019. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg ahhoz tudnam hasonlitani amikor esetleg mellelepsz a lepcson, es hirtelen megijedsz hogy zuhansz. De csak par tized mp-ig.
2019. jan. 13. 15:03
 5/6 anonim válasza:
Velem is szokott ilyen lenni. Olyan érzés, mintha valami nehéz hirtelen ráesne a mellkasomra egy másodpercre.
2019. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy amikor korizol, és megcsúszik picit a lábad, és azt hiszed, hogy na most fogsz hátra esni. :DDD A lépcsős is volt már velem, bár ott inkább az, hogy azt hittem még van lépcső, és nem volt mégse, aztán olyan fura érzésem volt emiatt.
2019. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!