Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha öngyilkos lesz egy gyerek...

Ha öngyilkos lesz egy gyerek a családból akkor abból mi baja lehet a szülőknek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 00:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Lelkileg tönkremennek.
2019. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Ne gyerekről és ne lányról legyen szó :)
2019. jan. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2019. jan. 15. 07:20
 4/25 A kérdező kommentje:
A kérdésemre válaszolj
2019. jan. 15. 07:37
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben baja? Jogilag, hogy előveszik-e a szülőt (BTK)? Egy kihaélgatás valószínű, hogy lesz, mert megpróbálják felderíteni az okokat (pl. bántalmazás lehet a háttérben stb.). Az sem mindegy, hogy hány éves a gyerek (pl. anyám még mindig "gyereknek" hív és már 40 elmúltam).

Szintén nem mindegy a körülmény. Elég összetett.

2019. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És ha megamagyarazom h miért tettem?
2019. jan. 15. 14:01
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

Azért ne, mert engem az is zavarna :)

Például én akkor se nagyon tudom el fogadni hogy egy nőnek baja esik, persze nem valami utcai lotyesznak azt nem csoda ha megtámadják, de na érted :) Én is gondolkodok ezen. Hogy mi lenne? Elővennék a családot hogy ők készitettek-e ki, ők pedig beleőrülnének, az egyetl családtagom szívbeteg pedig itt esne össze. A te családod pedig még talán a nélkül is. Van sok szar helyzet, nekem például az a leg nagyobb hobám hogy élve születtem, de hát családdal akár 1 tagos akár nem ezt elég szemét dolog megtenni pedig én is nagyon itthagynám már ezt az egész magányos retek életetet, ahol nem vagyok olyan mint a többi korombeli, ahol a lányoktól már max seggvillantást kapsz szeretet helyett, haspólóba meg bohócnak sminkelve :D Mégis milyen éppeszű embernek tetszik ez... De ha van család akkor miattuk meg lhet próbálni a jót látni a dolgokba, és javítani, nekem nem nagyon sikerült, de másnak sikerülhet.

2019. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
és milyen módszerek vannak amiket be lehet állítani balesetnek?
2019. jan. 15. 15:36
 9/25 anonim ***** válasza:

Mesélj mármagadról egy kicsit, mi a terved hány éves vagy mi a baj stb. Írj rám privátba ;)

Nyugi nem csak kioktatni akarlak már élrdekel a te sztorid, meg hátha tudunk segiteni egymásnak :) Próbát megér, nem?

2019. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Írj te rám
2019. jan. 15. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!