Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most voltam szemészeten de...

Most voltam szemészeten de miért nem vizsgált meg normálisan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja bele ment valami a szemembe , és nem jött ki sz a valami. Voltam vizsgálaton, de nem talált semmit. De tudom hogy benne van! Nem kellett volna a szemhélyamat megnézni? Én egyszer elmentem egy magánorvosnoz és megfogta a szemhélyam , és úgy nézte meg. Ez a doki miért nem?
2019. jan. 15. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt mi honnan tudjuk?
2019. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak annyira megvagyok ijjedve.

Komolyan, félek....

2019. jan. 15. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy már régen kijött de egy kis gyulladás vissza maradt és még úgy érzed, hogy benne van de már régen nincs ott. Én jártam így, 4x mentem vissza 4x nem találtak semmit. Aztán a 4. orvos mondta, hogy látszik, hogy VOLT benne valami és ott van egy kis gyulladás adott valamis zemcseppet és 2 nap után elműlt az érzés, hogy benne van.
2019. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a magyar egészségügy halott, mindenki szar mindenre.
2019. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!