Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy a nárcisztikus...

Lehetséges hogy a nárcisztikus volt barátom csak úgy feladta ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sokszor gúnyolódott rajtam, előfordult hogy a nyakam kicsit megfogta egyszer, rálépett a lábamra, megfogta az államat és ilyenkor gúnyosan beszélt hozzám.

Azt is mondta nekem hogy a játékokban élvezi ahogy az emberek teste szétmegy, meg ahogy a játékokban meghalnak. Azt mondta hogy csak a játékokban van szadista hajlama. Meg a homoszexuálisakról azt mondta hogy addig dugná a seggüket egy csővel, míg meg bele nem döglenek.

Egyszer már előfordult hogy azt mondtam neki hogy mikor találkozunk, erre kb olyan 8 óra múlva írt vissza. Azt mondtam neki hogy ő most szórakozik velem, erre mondta ha nem értem hogy dolga van akkor ne is járjunk. Ekkor bocsánatot kértem.

Most legutóbb pedig elmondta hogy őt zavarja hogy féltékeny vagyok, pedig nem voltam az. De zavart hogy a volt barátnőit beszélte, legfőképp azt aki előttem volt neki évekig. Még azt is mondta kíváncsi lenne arra hogy mit szólt ahhoz hogy összejött valakivel.

Azt mondta maradjunk barátok. Erre én semmit se szóltam csak kiakartam szállni a kocsijából. Ekkor erővel visszahúzott, én pedig visszaütöttem.

A szakításunk óta megosztott egy olyan bejegyzést, hogy a legnagyobb bűn azt becsapni akiben nagyon megbízol. Meg azt a számot amit megosztotta az én üzenőfalamon azt újra megosztotta.

Egy pár hónapig jártunk. Létezik az hogy csak így feladta? Nem messze lakunk egymástól, és a szex is elég gyakori volt.


2019. jan. 15. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Akárhány kérdést írsz is ki a volt barátodról, senki nem fogja tudni megadni a választ. Nem lehet senkinek a lelkébe látni.

Amíg nem lépsz tovább, csak a saját energiáidat fecsérled olyanra, akivel már különváltak útjaitok.

2019. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberre ne fecséreld az idődet. Ki tudja, később még mit okoz neked...

Felejtsd el. Tiltsd le. Kezdj új életet!

2019. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg. Én nem értem. Nem akarlak megbántani, de tényleg nem fogod fel, hogy veled van valami gáz? Menj már el orvoshoz, és mondd el neki, hogy hónapok óta ugyanazt a kérdést írogatod ki megszállottan gyakorikérdésekre. Tuti elküld pszichiátriára, aztán kezdenek veled valamit.
2019. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet feladta, de az is lehet, hogy nem és veszélyben vagy. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, és ha egyedül mész valahová, akkor csak világosban közlekedj!
2019. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozz el Kedves Kérdező, hogy neked miért volt szükséged egy ilyen barátra?
2019. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vedd elő az önbecsülésedet és no contact! Letiltás, nemkövetés, távol tartod magadat.

Ha rád törnek az érzelmek, mely nem akaratlagos, hanem tudattalan folyamat, akkor mondd magadnak, hogy lesz jobb, nem adod egy szint alá, de ez(!) nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.

2019. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Miért hagyod neki hogy így viselkedjen veled?
2019. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj ha megszabadultàl tőle! Ez beteg!
2019. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!