Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne befeküdnöm?

Figyelt kérdés

Annyira kimerült vagyok, hogy feküdnöm is fárasztó, mást alig tudok csinálni. Akármennyit aludhatok, ennek sajnos lelki okai vannak. Olyan jó lenne egy kis időre befeküdni a nyilt osztályra, de fogalmam sincs, hogy a szüleim vagy az ott dolgozók mit gondolnak erről.

Én csak szimplán meg akarom előzni a bajt és szeretném, ha egy orvossal is tudnék beszélni az évek óta tartó problémáimról


16/L



2019. jan. 15. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Na leányzó ne beszélj itt halálról, okés? lazíts egy kicsit, pihenj. ha szerinted ez jó és tudnál egy kicsit nyugiba lenni feküdj be, csak nehogy sokan legyenek akik zavarnak. Szerintem jobb lenne ha bemennél a szobádba, lefeküdnél és pihennél pár napot.
2019. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vitaminokat is vigyél be eleget a szervezetedbe, meg a mozgás is esetleg stresszoldó. Amúgy a mindenféle B-vitamin meg a magnézium is támogatja pl az idegrendszert. Meg még pl van orbáncfű-citromfű tea, kombinálva is ihatod, az is segíthet. Meg pl magnézium van tejben, mogyoróban, van egy csomó ilyen multivitaminos üdítő, a jóreggelt kekszekben is van mindenféle vitamin. Én abból mostanában a kakaósat szoktam, a vas is meg a kalcium is nagyon jó; pl a vas is direkt jó a fáradtság ellen; van ilyen zsályás c vitamin cukorka is, attól is érzed már rögtön, hogy kellemesebben érzed magad, töltött rajtad valamennyit. Egyél gyümölcsöket. Egyébként az én szervezetem mostanában pl eléggé a kakaót kívánja, szóval csokit is lehet enni, de amúgy módjával. :) Ilyenekben is van pl még vas, hogy spenót, sóska, cékla. Sok c-vitamin meg még a savanyúkáposztában, paprikában, meg nemtom. A tojás az is nagyon jót tud tenni, meg még pl akár egy medvesajt, vagy egy trapista is. Vagy pl egy virsli , meg néhány szelet sonka, szalámi, vagy feketeretek. A banánban is pl nagyon sokféle vitamin van. Narancs, kivi, alma, stb, azok is jók. De amúgy a napi szintű tejfogyasztás az is tényleg nagyon hatásos. Szóval az nagyon tölt. Amúgy mi itthon úgy szoktuk, mert anya veszi a banánt, hogy egy napra egy ember csak egyet eszik, mert anya azt mondja, drága. Szal ő amúgy nem is szokott enni belőle.
2019. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok az kimaradt hogy szivesen meghallgatlak, szóval add ki magadból ha gondolod, én is mesélek ha érdekel :)
2019. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos a szobában fekvéssel nem jutottam semmire


#2 Köszönöm a javaslatokat, a legtöbbet már próbáltam, de nemigazán segítettek. Illetve gyakran étvágyam sincsen

2019. jan. 15. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
De akkor pszichológus. Amúgy mik a bajok? Nem szeretnéd kiadni magaból? (Még mindig 1-es vagyok:) )
2019. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régebben jártam pszichiáterhez ehhez hasonló okok miatt
2019. jan. 15. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha.. Mesélj ha van kedved, szivesen meghallgatlak. Nekem is van sok bajom, lány létedre nehogy ida juss ahova én :C
2019. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!