Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki legyőzte a szociáis...

Van aki legyőzte a szociáis fóbiát?

Figyelt kérdés

Önerőből?

Pszichológussal?

Gyógyszerrel?



2019. jan. 17. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen!Neve:Mr.Alkohol!
2019. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jó barátokkal, akik képesek voltak tenni értem. Soha sem fogom tudni meghálálni.
2019. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szó szerint fejjel mentem a falnak. Vagyis egyetem mellett olyan diákmunkát kerestem magamnak ahol egész nap telefonálnom kellett... az első hónap maga volt a pokol. Minden reggel hányingerrel keltem és stb tübetek volt olyan, hogy emiatt el is késtem. Viszont tudtam muszáj kibírnom és túl lennem az egészen ha normális munkát szeretnék a későbbiekben. Sose leszek ugyanolyan szociális téren mint egy egészséges fiatal nő, de szépen lassan haladok és úgy érzem fejlődök. Szóval én önerőből teszem mindezt, de ha megengedhetném magamnak már rég elmentem volna pszichológushoz ezzel a problémámmal, lehet vele könnyebb lenne, mivel egy tapasztalt emberrel át tudnám beszélni ami bennem van ezáltal meglehet gyorsabban is haladnék.
2019. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pszichológussal.
2019. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is le tudtam küzdeni. Nem 100 %-os de rengeteget javultam. Pszichológus segítségével, később pedig önerőből folytattam.

Sosem gondoltam volna hogy egyszer majd majd minden szorongás nélkül tudok telefonálni, na persze még ha bemegyek sok ember közé (gyakran kell, szakmámból adópdóan) akkor nem mondom azt, hogy nem vagy rosszul de sokkal jobban tudom irányítani.

2019. febr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pszichológussal, gyógyszer nélkül? Mennyire volt súlyos?

Terápia? Vagy szimpla elbeszélgetés? Mennyi idő volt?

2019. febr. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!