Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kisgyerekes viselkedês, de...

Kisgyerekes viselkedês, de vajon mitől?

Figyelt kérdés
Középkorú férfi vagyok. Sokszor úgy viselkedem,mint egy gyerek és mondják is. Nagyon zavar. Viszont ,ha a helyzet olyan.pl ügyet kell intézni,akkor totál értelmesen beszélek és az IQ tesztjeim is normàl szintűek.Van így még valaki? Érdekelni mi ez?

#érzékenység #kedves viselkedés.
2019. jan. 18. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl hamar nőttél fel valami miatt, vagy egyszerűen csak visszavágysz a gyerekkorodba? És a tudatod így próbál "kompenzálni" vagy valami hasonló.

(Egyébként szerintem nem olyan hatalmas probléma ez, ha meg tudod különböztetni, hogy mikor kell felnőttként viselkedned, illetve nem károsítja nagyon az életedet semmilyen formában sem... De lehet, hogy nem ártana felkeresni egy szakembert ezzel, ő biztos többet tud majd segíteni.)

2019. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar benne,hogy nagy darab kigyúrt vagyok és ez ciki,de viszont ezt pozitív célra is tudom használni az emberek felé és tudom mikor vagyok gyerek és felnőtt.Csak zavar,hogy szerintem kevesen vannak így vagy nem tudom.
2019. jan. 19. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!