Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak szerintem felbosszantó,...

Csak szerintem felbosszantó, ha egy depresszióst, esetleg egy öngyilkosjelöltet bezárnak a pszichiátriára, és begyógyszerezik?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom,hogy ez nem segítség,hanem egyenesen kínzás,mert miért is lenne az segítség,hogy begyógyszerezik,vagy éppen lekötözik? Számomra ez elfogadhatatlan. Nem tudom,hogy ez másnak miért olyan közömbös.
2019. jan. 18. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Engem az sem érdekel ha valaki megöli magát. Ha neki így jobb hát tegye. De az orvosok legyen az bármilyen arra esküdtek fel hogy életet mentenek. Teljesen mindegy hogy kínzás e vagy sem őket ez nem érdekli. De egyébként sokan mondanak hálát nekik mert meggyógyulnak és élik életüket. Szerintem gyávaság az öngyilkosság. Egy élete van az embernek jó hogy próbálják jobb belátásra bírni az illetőt.
2019. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez lenne a depresszió kezelésének a protokollja. Max akkor tudom elképzelni, ha valaki ön és közveszélyessé válna.
2019. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert szerinted mit kellene tenni? Ha valaki tagad valamit, akkor legyen ötlete hogy hogyan csinálná. A tagadás nem elég.
2019. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én voltam pszichiátrián és eleve az nem segít hogy bevagy oda zárva de vannak esetek amikor muszáj lekötözni vagy begyógyszerezni vlkit hogy ne csináljon hülyesége viszont az az adott ember lelki állapota nem lesz jobb hogy ezt csinálják vele sőt...szóval az igaz hogy annak a személynek "kínzás"de muszáj ha olyan helyzetben van a saját és több ember érdekében és védelmében
2019. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!