Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez velem?

Mitől lehet ez velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Napok óta úgy kelek fel hogy halálfélelmem van. Nem tudom mitől de erre ébredek, és nagyon rossz a közérzetem.. 32 éves vagyok... Szerintetek ez mitől lehet? Nagyon rossz ez utána semmi életkedvem nincs.. Válaszokat előre is köszönöm!



2019. jan. 18. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdődő pánikbetegség? Orvos!
2019. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyrészt ez kevés info de az agyad sokkal több több dolgot tud feldolgozni, mint amire te tudatosan képes lennél sokszor hihetetlen verziókban :) kódolva az agyadvad :))

Nincs minden

2019. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre rosszabb a helyzet, már a fejem is fáj, a hasam, és sokszor van hányingerem... Egyszerűen kivagyok nem bírom ezt a sok feszültséget, úgy érzem robbani tudnék.. Sokszor már az öngyilkosságba akarok rohanni egyszerűen nincs életkedvem sem, semmihez nincs türelmem, már a családtagok is mondják hogy ez nem én vagyok... Mostanában az orrom is vérzik, és folyton sirhatnekom van mikor felelek mert hülyeségeket álmodom, pl börtönbe vagyok vagy valaki meghalt... Nem tudok aludni és már ez is ki készít, nem tudok körülöttem elviselni senkit mindenki idegesít, mintha meg akarnék bolondulni vagy már lehet megnolondultam nem tudom.. Na röviden tömören ennyi
2019. jan. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!