Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik voltak pszichiátrián...

Akik voltak pszichiátrián öngyilkossági kísérlet miatt hogy kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Mit csináltak amikor bevittek,hadakoztál vagy együtmüködtél ? Hogy kezeltek téged amíg bent voltál stb.Ha vannak történetek szívesen meghallgatnám.
2019. jan. 18. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nemrég jöttem haza a kórházból. Igazából együtt kellett működnöm,hogy hazajöhessek. Elbeszélgettek velem,adtak gyógyszert,illetve teszteket kellett kitöltenem. Voltak foglalkozások amik elütötték az időt. Aztán hazaengedtek.
2019. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen együttműködtem, aránylag hamar ki is engedtek. Túl sokat nem beszéltem se a kezelőorvossal se az ápolókkal, ha kérdeztek akkor érthetően és normálisan válaszoltam. Nagyjából ennyi. Összességében nem volt rossz hogy bekerültem oda, utólag még áldom is az eget, mert már elmúltak a tüneteim, és elhagyhattam a gyógyszert is.
2019. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!