Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj, ha megbántam, hogy...

Az baj, ha megbántam, hogy nem sikerült az öngyilkossági kísérletem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ugyanolyan rossz az életem,kilátástalan minden.
2019. jan. 18. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Nem baj, a te dolgod. Talán tenni kéne azért, hogy jobb legyen. Szedd össze magad, aztán kész.
2019. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az öngyilkossági kísérlet segélykiáltás, nem hiszem hogy valóban meg akartál halni, inkább menekülni próbálsz. Ha valaki meg akar halni, akkor valóban meg is hal. Kérj segítséget, mindegy milyen rossz, abból még fel lehet állni, életed viszont nincs több (ha hiszel is a reinkarnációban, ez az életed egy és megismételhetetlen, a karmáról meg akkor már ne is beszéljünk)
2019. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Kedves drága első válaszoló, nem olyan egyszerű az hogy az ember összeszedje magát egy ilyen helyzetben. Ha eljut addig, hogy öngyilkosságot kíséreljen meg, akkor majdnem biztos, hogy nem fog tudni egyedül kiszabadulni ebből az érzésből!

Kérdező: mindenféleképpen keress fel egy pszichológust! Nagy baj, ha megbántad hogy nem sikerült, mert ez azt jelenti, hogy még mindig nem küzdötted le a depressziót. Vedd körbe magad olyanokkal akiket szeretsz és ők is szeretnek, és tényleg, komolyan mondom, hogy menj el pszichológushoz!!! Semmi kellemetlen nincs a segítségkérésben. Neked segítségre van szükséged, ezt be kell látnod. Aki pedig elítél emiatt, annál az embernél sokkal jobbat érdemelsz az életedbe. Én őszintén remélem, hogy megtalálod a kiutat ebből a helyzetből! ♥

2019. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!