Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? Mi van velem?

Ez miért van? Mi van velem?

Figyelt kérdés
A probléma röviden...amikor kettesben vagyok valakivel pl. egy haverral akkor tök jól elvagyunk jól is érzem magam, de amikor már többen vagyunk akkor egyszerűen nem tudom magam elengedni. Szorongok, hadarok hülyeségeket össze vissza....nem tudom magam jól érezni. De az a gáz hogy ez régen egyáltalán nem volt így...ez a szorongás vagy nem tudom mi egy pár hete tart és már nem tudom mit csináljak...lehet önbizalomhiányom az oka? Mert az valamilyen szinten van azert...sot.De mostmar ilyen teren jobb a helyzet.

2019. jan. 18. 20:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hogy újra önmagam legyek? :(
2019. jan. 18. 20:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Történt valami rossz, esetleg olyan amit nem tudsz egyenlore feldolgozni, ami kivàltotta ezt?
2019. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát...1 hónapja szakítottam a barátnőmmel de nem ez az oka, mert nem éreztem már vele jól magam.
2019. jan. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!