Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan foglaljam le magam?...

Hogyan foglaljam le magam? Lassan már megőrülök.

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom az életem...Az utóbbi időkbe senki nincs mellettem, elvesztettem az összes barátom, a barátnőmmel nem tudok semmit megbeszélni...Egyedül anyum van akivel néha tudok beszélgetni. Nem tudom mit kezdjek az életemmel, utálom a munka helyem, állandóan jár az agyam mindenen nem tudok egy dologra koncentrálni. Most is dolgozom reggelig, de egyszerűen megbolondulok, csak rohangálok fel s alá és nem tudok magammal mit kezdeni. Nem akarok dolgozni nem érdekel a zene, nem akarok munka társakkal beszélgetni, egyszerűen nem tudom mit csináljak hogy ne legyen ilyen rossz. Csak gondolkozom gondolkozom és egyszerűen megbolondulok.


Mit lehet ilyen esetbe tenni? Hogy kapcsoljam ki az agyam?



2019. jan. 18. 21:50
 1/4 anonim válasza:
52%
Szia ! Szerintem keress fel egy orvost ,aki valami tanácsot ad vagy egy pszichológust akivel tudsz beszélni.
2019. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen orvoshoz kell menned, mielőtt súlyosabb lesz a betegséged.
2019. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj zen meditációt.
2019. jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

hát lehet hülyén hangzik de hagyd ott a munkahelyed.. keress másikat ami jobb egy fokkal ha ennyire szar és nem érzed jól magad benne.Habár igazából kollégáiddal is barátkozhatnál...

Ha meg nem jó a nőddel mond neki hogy bajod van...

ha meg nem juttok dűlöre akkor az a kapcsolat vége... :) Az a baj ha olyan emberekkel vagy körülvéve akik szarnak rád nem fog változni semmi

2019. febr. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!