Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elnyomok magamban valami...

Elnyomok magamban valami emléket vagy csak feltűnési viszketegség?

Figyelt kérdés

Röviden:

Depresszió diagnózist kaptam (gyógyszert szedek)

Vagdosom magam

Egy ismerősömet előttem pofon vágtanaz anyukája (nert elrakott 500 forintor) és azóta görcsbe rándul a gyomrom és sírnom kell, mert bár azt mondta nem bántják mi van ha még is. Nem tudom míert érintett ennyire érzékenyen.

A szüleim mindig hangoztatják, hogy soha nem nyúltak hozzám még egy pofonra se.

Viszont

Van egy emlékem, ami nem tudom, hogy álom volt e, hogy még bababidét használtam, és sírtam éjszaka anyukámnak, hogy pisilnem kell, pedig ott volt a szobámba a bise

Aztán a következő kép, hogy apukám ölébe fektet és üti a fenekem mert nem hagyom anyát aludni, én sírok, és anyám talán mondja neki hogy ne.

Nem tudom ezt hova tenni, lehet hogy kiskori álom?


2019. jan. 18. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
16/l
2019. jan. 18. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg édesanyád hogy történt e ilyen
2019. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köazi a választ!

Nem tudom, hogyan reagálna, én is gondoltam erre, de ha mégis álom volt, lehet hogy rosszul reagálna és azt hinné, hogy kitalálom.

2019. jan. 18. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, hát akkor megmondod hogy akkor bizos csak álmodtad
2019. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nyúltak hozzád soha, akkor ezt nem tartom valószínűnek, hogy valóságos emlék lenne. Lehet álmodtad. Egyébként ha igaz is lenne, nem hat ki évekkel későbbre. Engem viszont elvert anyukám amikor kicsi voltam, mert nem aludtam, emlékszem rá, de nem hagyott mély nyomot bennem.
2019. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Akkor nem tudom nekem ez az álom miért maradt meg ennyire.
2019. jan. 19. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!