Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Befog kovetkezni?

Befog kovetkezni?

Figyelt kérdés
Rettegek a skizofreniatol szoval minden betegsegtol feltem eddig es ratalaltam erre es ettol is felek de nagyon durvan. Mindig a tuneteit keresem magamon. Es mar kezdem azt erezni tenyleg megorulok ugy felek tole. Es kiutte a biztositekot az, hogy azt almodtam hogy elajulok. Minden egyes alomfejto oldalon az van hogy olyan tevekenyseget folytat az illeto aki ezt almodja ami karos az egeszsegere. Akkor sok helyen irta, hogy betegseget jelent vagy rossz hirt es stb. Szoval ez lehet a jele annak, hogy tenyleg mefogok orulni? Irtozatosan szorongok mindennap ez miatt es felek mar ezt a szorongast nem fogom tudni kezelni es kajak belerokkanok. Azt erzem ez akarmelyik percbe bekovetkezhet.. Amielott nem hallottam errol a betegsegrol nem feltem tole, most pedig lehetseges magam teszem skizofrenne a sok stresszemmel..

2019. jan. 19. 13:59
 1/4 anonim válasza:
Egészséges embereknél is előfordul. Lehet, hogy a stressz hozzájárul, és valóban jót tenne a pihenés. Ezt azok is megerősítik, akik a közelében vannak, és személyesen ismerik. Talán hallgatni kéne a tanácsukra.
2019. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert ezt álmodod az nem jelent semmit. Hülyeség. El kell fogadnod magadnod magad szerintem :) Mert igy csak magadra erőlteted szó szerint. Felejtsd el ;)
2019. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod magad skizofrénné tenni. Viszont ha ennyire rákattansz erre dologra és állandóan rettegsz tőle az egy nagyon jellemző tünete a hipochondriának/pánikbetegségnek.

Mellesleg nekem van skizofréniám és nem zavar, olyan életet élek, mint bárki más, aki egészséges. Nem kell ettől félni, vannak sokkal rosszabb betegségek is.

2019. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a hipochondriám szerintem nagyon durván erős. Féltem már tüdőtrombózistol, szivelégtelenségtől, ráktól és most ettől a skizofréniától meg bebecsúszott egy két agydaganat is. Remélem ez is elmúlik.
2019. jan. 19. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!