Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mentettek meg? Miért...

Miért mentettek meg? Miért nem hagytak meghalni? Mondj egy okot, hogy miért éljek?

Figyelt kérdés
Pedig direkt olyan helyre mentem,ahol senki se veszi észre,és senkinek sem hangoztattam,csak az volt bennem,hogy nyugalmat,és csendet akarok,és az a lelki szenvedés szűnjön meg amit mindig is éreztem. Már fulladoztam a kötelen,és kezdtem elájulni,amikor valaki észrevett,hogy mit csinálok,én meg azon voltam,na most minden megszűnik. Minden szenvedés. És nem volt halálfélelmem,mert a halált tartottam reménynek. De nem haltam meg. Csak azt bánom,hogy nem sikerült,és hogy észrevettek,mert ez a fájdalom valami elviselhetetlen. pszichiátrián voltam 2 hetet,de nem igazán segített.
2019. jan. 20. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azért mentettek meg, mert jogilag és emberileg is kötelező, másrészt azért, mert az életedben még jöhet jó, és fogsz még örülni, hogy élsz. Antidepresszánst szedsz?
2019. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szedek,de nem segít.
2019. jan. 20. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te látnál egy haldokló embert, elmennél mellette? Nem hiszem. Rengeteg jó jöhet még az életedben. Most nyilván nem ezt érzed, pedig így van.


Hány éves vagy? Miért jutottál el idáig?

2019. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok rossz dolog ért az életemben,ami miatt alapból depressziós vagyok(vagyis az orvos szerint az vagyok). Ami rá tett,hogy ténylegesen megtegyem,az az,hogy nem jött össze amit szerettem volna,pedig bíztam benne,hogy összejön.
2019. jan. 20. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szeded az antidepresszánst? Mondtad az orvosnak, hogy nem használ? Ha az egyik nem használ, akkor másik kell. És mellé pszichoterápia, hogy az ilyen bedőlt terveket megbeszéljétek. Ilyenkor jön az újratervezés. Az egyik nem sikerül, akkor egy másik tervet készítünk. Fiatal vagy még.
2019. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Hasonló volt nálam is, igaz engem nem mentettek meg, hanem egy fatális véletlen megállított mikor... mondjuk úgy elindultam.


Azóta is úgy érzem, hogy készen állok rá, mivel az életben én sem látok semmi jót vagy értékest amiért érdemes az értelmetlen munkámat végezni, röhejes fizetésért, nulla ismerőssel, úgy hogy minden nap ostorcsapásként ér, hogy "elrontottam az életem, nem sikerült"... És már nem is fog.


Nem okolok mást, én csesztem el. Persze mártír se akarok lenni, ha máshová születek, nem egy alkoholista és egy depressziós házasságából, akkor talán jobb lett volna, nem tudom.


Hosszú dolog ez sokat mesélhetnék, de úgyis leszarja mindenki - jogosan.


Én már feladtam, de te ne tedd, szar így itt lenni, még akkor is, ha én már az utolsó simításokat végzem, és még azért 1-1 próbát teszek, hátha sikerül (nem fog).


Nem vágyom semmire, nincs mit várni. Kisebb céljaim pipa, a nagyok elérhetetlenek, szociális szorongás, rágódás a múlton, nem tudom elengedni, pedig tudom, hogy kellene, nap mint nap új kudarcok...


Eh.


Undorító vagyok. Ha létezik pokol már kész a helyem. Kár, hogy nem tudtam mit kezdeni az életemmel, más meg haldoklik. Átadnám nekik az enyém, bármilyen nyálasan is hangzik, ők többre mennének vele.

2019. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 superlikomak ***** válasza:
40%
Ha nincs értelme élni, mi értelme van meghalni? Ha nincs értelme élni, nincs értelme meghalni.
2019. jan. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!