Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megerőszakoltak, nem tudom...

Megerőszakoltak, nem tudom feldolgozni. Hol kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés

Homoszexuális férfi vagyok. Nem tudok ezzel megbírkózni, azóta pánik rohamaim vannak, nyugtatókon élek.

Voltam pszichiáternél de bár ne tettem volna. Gyógyszert írt fel, amitől úgy érzem csak rosszabb.

Magán orvosra nincs pénzem.



2019. jan. 21. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Vissza kell menni, és szólni hogy nem jók a gyógyszerek- majd pszichológust keresni. Őszintén sajnálom ami veled történt. Tudom milyen pokoli túljutni rajta.
2019. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Keresni kell egy másik, (jó!) pszichiátert, pszichológust, akár olyat, aki jártas ebben.
2019. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést tenni is kellene.
2019. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ehhez az orvoshoz többet biztos nem megyek, nem egy-két alkalommal voltam. 15 perc recepttel, adminisztrációval együtt, ennyi a "foglalkozás".

De úgy érzem keresgélni is képtelen vagyok, hogy folyton új embereknek kelljen elmondani, akik ki tudja mit reagálnak.

2019. jan. 21. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljese érthető... Egy ilyen társadalomban, ahol alap az áldozatot okolni, és meghurcolni, az erőszaktevőt meg védeni, érthető a félelmed. Ahogy az is ha nem akarod újra meg újra felidézni a történteket.
2019. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled! Tudsz, akarsz beszélni az esetről? Ne add fel a keresést, sok jó szakember van, aki tud segíteni neked.

Próbáltam keresni a neten, elvileg ők ingyen/jelképes összegért tudnak segítséget nyújtani: [link]

2019. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Antidepresszáns segít, hodd el!


Nekem stertalint írtak pánikrohamokra, azt mondta a doki h 2het es jobban leszek. Ehez kepest egeszen 4hetig csak rosszabbodott az allapotom, majd szepen lassan elkezdett segiteni. Ez normalis, emiatt nem szabadna abbahagyni a hyogyszer szedest!!!! En nyugtatot be se vettem soha, sokkal konnyebben leszel tole fuggo mint antidepitol

2019. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Keresd fel őket, mert tudnak segíteni.

Van ingyenes telefonszámuk is.

2019. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!