Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek forduljak szakembe...

Szerintetek forduljak szakemberhez?

Figyelt kérdés

Szóval nemsokára 21 éves leszek. A napjaim úgy telnek hogy egyszer jó kedvem van egyszer rossz, de leginkább rossz. Folyamatosan változik a hangulatom, a munkahelyemen is leginkább feszült vagyok, sokszor mikor meglatok egy embert és ő néz feszült vagyok, nem tudom hogy miért. Legtöbbször arra gondolok hogy jó lenne már egy barátnő, csak sajnos a lányok észre veszik szerintem hogy milyen ember vagyok, azért nem akar össze jönni. Meg sajnos a lányok társaságában is nagyon feszült vagyok, ez leginkább akkor amikor az illető csaj bejön.

Most vettem egy gyengébb idegerősítő gyógyszert(leginkább vitamin) remélem kicsit jobb lesz, mert így borzasztó, a legtöbb embert így eltaszitom ezzel a viselkedessel.

Már elég régóta ilyen vagyok, csak az utóbbi időben egyre rosszabúl éreztem magamat.


2019. jan. 22. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, fordulj. A vitaminok inkább megelőzésre jók, kezelésre nem igazán. Ugyanez kb. igaz egy párkapcsolatra is.
2019. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 superlikomak ***** válasza:
A szakember mindig a legjobb válasz. Viszont hidd el, hogy mindenkit lehet szeretni. Csak ne add fel, mindenki feszülten viselkedik egy lány mellett, aki tetszik neki. Ha csak mostanában vannak ilyen hangulatingadozásaid és nem gyakori, valószínűleg csak stressz. Ha nem, vagy ha nem marad abba, akkor lehet, hogy tényleg van valami baj. Mindenképpen menj el szakemberhez.
2019. jan. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!