Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék kigyógyulni...

Hogyan tudnék kigyógyulni ebből? Többi lent

Figyelt kérdés

3 évig voltam pánikbeteg ebből 3 éve hogy kigyogyultam azt hittem végled. 9 hónapja azonban újra pánikbeteg lettem, és most sokkal rosszabb mint régen volt. Nagyon nehezen vagy nem is tudom elhagyni a lakást, és ha el is hagyom mert elkell mennem a városba, akkor attól félek hogy rosszul leszek vagy elájulok ha belépek a boltba és a mentő fog elvinni, és általába de nem mindig

pánikrohamot kapok ha elhagyom a lakást .Emiatt abba kellet hagynom a sulit mert nem tudtam ugye elmenni meg figyelni se tudtam órán. Az a szörnnyű ebbe, hogy a nagymamámat is nehezen tudom emiatt meglátogatni mert ugye kerülöm azokat a helyeket ahól már több pánikrohamom is volt (és ez agórafóbiává fajult). Szeptemberbe ugy döntöttem elmegyek pszichologushoz, felírt egy közepes erössége antidepresszánst amit azóta szedek. Annyit javult a helyzet, hogy heti 1 szer vagy van hogy 2 hétig nincs rohamom. De a lakást elhagyni még mindig nehezen tudom most márciusba meg szeretnék elmenni egy OKJ képzésre, de félek hogy nem tudnám elvégezni mert nem tudnék elmenni mert pánikrohamot kapok majd. Hogyan tudnám ezt legyőzni és mit csináljak, hogy ne féljek elhagyni a lakást? Végleg leszeretnék számolni a pánikbetegséggel, nem szeretnék gyógyszereken élni. Aki tudna tanácsot adni vagy ő is ebben küzd v. küzdött és letudta győzni privátban írjon nekem nagyon megkösszönném.

18/F



2019. jan. 22. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns mellé szedsz valamit? Nyugtatót mondjuk?
2019. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek mellé nyugtatót csak gyógyszertári citromfü teát iszok aminek nyugtató hatása van.
2019. jan. 23. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, szerintem egy Frontin vagy Xanax nem ártana.
2019. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sem ártana valami nyugtató!2x voltam 10 év alatt gyógyult a pánikbetegségből.2-3 tünetmentes év és újra jelentkezik.
2019. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!