Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak allandoan mania...

Mit csinaljak allandoan mania tor ram?

Figyelt kérdés
A gyogyszerek nem hatottak, terapua rezisztens vagyok papiron is.

2019. jan. 23. 02:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Szoval ugye van aki ki tudott jonni a depressziobol. En is, de akkor atmegy maniaba. Sosem vagyok a ketto kozott. Begolyozok! :(((( Valaki hasonlo problemaval? Es ti miket csinaltok maniasan?
2019. jan. 23. 02:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Betegségek terén nem vagyok otthon. Én ki tudnék jönni, ha akarnék. De ameddig egyedül vagyok ebbe a világba és nincs mellettem senki akiért érdemes lenne egyáltalán élnem, így biztos nem. Kéne neked is valaki aki melletted áll aki elfogad és kisegít ebből, az biztosan neked is segítene. Legalábbis az én megoldásom ez lenne. Bár lehet neked még lehetne máshogy is segíteni lehet neked más "álmaid" vannak. De el kéne venni róla a figyelmed :) Remélem nem vagy olyan fiatal hogy gyógyszert is szedetnek veled :%
2019. jan. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mániában lenni is rossz? Azt hittem, az jó.
2019. jan. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ha elmondod a tüneteket hátha tudok segíteni, vagy tippet adni.

Mert az se 100%, hogy bipolaritás a problémád gyökere, induljunk ki onnan akkor már.

2019. jan. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van aki szerint jo erzes, de nekem iszonyat szenvedes a mania is!
2019. jan. 23. 04:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Hangulatkiegyenlítőt nem szedtél az antidepresszáns mellé? Mert általában ott nêzik el a dokik, hogy sima depressziónak hiszik, azán úgy derül ki a bipol, hogy a gyógyszer áttol mániába. Vagy szedtél, de a hangulatkiegyenlítő sem hatott?
2023. júl. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uristen, de regen irtam ki ezt a kerdest! Azota abbahagytam minden gyogyszert es jelentem, a benzodiazepinek mellekhatasa okozta a manias fazisokat. 2,5 eve nem szedek nyugtatokat es azota nincs mania. Azota nem vagyok szuicid sem es azota tudok aludni. Rengeteg evem pocsekba ment, mire mindez kiderult. (Konkretan 15 ev)
2023. júl. 13. 07:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy sajnos a kérdés dátumára nem figyeltem, de szerintem jó, hogy ezeket most leírtad, mert ez is nagy segítség lehet valakinek, aki hasonló cipőben jár, és esetleg erre téved.
2023. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!