Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi az esély rá, hogy 19...

Mennyi az esély rá, hogy 19 évesen frontint ír fel az orvos álmatlanságra?

Figyelt kérdés
Növényi eredetű és enyhébb altatókat már próbáltam.

2019. jan. 23. 03:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát inkább gyengédebb altatókkal szoktak kezdeni, nem rögtön egy benzodiazepin származékkal.
2019. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A frontin nem altató hanem szorongásoldó. Persze el lehet aludni vele, ha akarsz. Felírja, ha kéred. Én 18 vagyok, s már 3 éve szedem.
2019. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Függőséget okoz!
2019. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért nem alszol. Ha szorongás miatt, akkor felírják általában. De ha nem, akkor valszeg altatót kapsz. Logikus:(
2019. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Orvostol fugg. Valamelyik amelyikben VAN felelossegtudat, azt fogja mondani, hogy ilyen fiatalon nem ad neked nyugtatót, amelyik meg szo szerint leszarja, hogy raszokhatsz meg stb meg hosszu tavon rossz hatassal van a kognitiv funkciokra, az siman felirja... Nekem a legelso pszichiaterem egy gyökér volt, 18 éves koromban felírta a rivotrilt, hogy “szedjem amikor szükségesnek érzem” aztán rá 3 évre úgy kellett róla kínok között leszokni.
2019. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan nem altatónak szokták használni, hanem szorongasoldo,panikbetegseg stb.. de egyébként van neki minimális altató hatása is, ugyanis álmosit, tehát hamarabb elalszol tőle, de nem alvásra van..
2019. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
51%

Szia! Álmatlanságra ezt a videót javaslom! :)


https://www.youtube.com/watch?v=_WL0beB9AW4&list=PLQqyecM630..

2019. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sok, mert nem érdeklik a betegek sorsa a legtöbb orvost és az se mi váltja ki az álmatlanságodat és milyen hosszútávú következménye lesz annak, ha a probléma feltárása helyett, ilyen szerekhez fordulsz, és nagy eséllyel gyógyszerfüggővé tesz, ha a problémáid kezelése helyett inkább leszedálod magad.
2019. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!