Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetet velem? Milyen...

Mi lehetet velem? Milyen mentális betegségnek lehet ehhez köze? Akinek van tapasztalata kérem segítsen!

Figyelt kérdés

Általában mindig kedvgelen vagy kifejezettem rosszkedvű vagyok. Az utóbbi időben meg eléggè magam alatt is voltam viszont Tegnap este nagyon felhangolt, jókedvű állapotban voltam. Majd amikor este 10 óra körül elmentem zuhanyozni egyszerűen mintha eltört volna bennem valami. Elkezdtem zokogni, és remegni. Teljesen pánikban voltam, úgy éreztem senkihez sem tudok fordulni, semmi nem sikerül az életben és félelmeges magányérzet kerített be. Ez az egész kb egy másfél-2 óráig tartott de úgy érzetem mintha megjártam volna a poklot. Elvesztettem a kontrollt magam felett és megvágtam a kezemet és a lábamat is több helyen, közben mint egy elborult csak zokogtam. Majd mikor abbbahagytam a sírást borzalmasan nehéznek èreztem a testemet, kimerültem, járni is alig bírtam. Leragasztottam a vágásokat és befeküdtem az ágyamba és mozdulni sem bírtam. Meg akartam halni. Attól féltem hogy még nagyobb kárt teszek magamban, ezért ráírtam az egyik barátomra hogy bármit csak valamit meséjen ami eltereli a gondolataimat. Szerencsere nem csinaltam mar semmit ezutan csak feküdtem az ágyamba mint egy hulla.

Valaki kérlek mondjon valamit, mert rettegek mikor jön a következő összeomlásom.



2019. jan. 24. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Depresszió esetleg pánikroham orvos sürgősen!!!
2019. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Ajánlom neked ezt a videót! Van magyar felirat! :)


https://www.youtube.com/watch?v=hzvT0vy5cjE&index=15&list=PL..

2019. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem mentális betegség, ne hagyd, hogy bebeszéljék ezt neked. Ha csak egyszer történt meg ilyen eset, felejtsd el, ne foglalkozz vele. Ha megismétlődik, ítj priviben, fel tudlak világosítani. Közben annyit tehetsz, hogy elgondolkozol, vannak-e ellenségeid? Haragosaid? És figyelj oda a környezetedre, megváltozott-e a viselkedésük? Ami pedig a legfontosabb, ne engedd, hogy rábeszéljenek a pszichiáterre, légy erős. Uralkodj magadon, bár tudom, hogy ilyenkor emberfeletti erőfeszítésre van szükség.
2019. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami elfolytott belső feszültség kijött rajtad. Van ilyen. Nem kell ide orvos.

Sajnos sokan úgy élnek, hogy mások kedvéért elnyomják a vágyaikat. Ezt addig csinálják amíg eljutnak oda, hogy már fogalmuk sincs mi a fenére vágynak. Ilyenkor lesznek rosszul. Veled is valami ilyesmi történhetett. Próbálj a vágyaidra figyelni és azokat követni. Nehéz ügy.....ha ilyen "roham" jön meg inkább törj össze valamit magad helyett.

2019. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!