Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megborít az új gyógyszerem,...

Megborít az új gyógyszerem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Borderline vagyok, kb 2,5 hónapja szedek Rilexet, azzal semmi gond nincs, tök hasznos meg jó meg minden. A héten felírt a dokim valami antipszichotikumot, Arisppat, amiből reggel kellene egy felet bevennem, de úgy érzem, ez nem fog összejönni.


Tegnap volt az első nap, kb a bevétel után 1 órával elkezdődött egy elképesztő álmosság, ami egész nap velem maradt. Olyan szintű álmosság, hogy még ülni sem volt erőm. A vicc, hogy ettől függetlenül éjszaka nem tudtam normálisan aludni, szóval még most, ma is eléggé álmoskás vagyok, bár tény, hogy eddig még jobb, mint tegnap volt.


Nem tudom, hogy szedjem-e tovább vagy sem. A probléma, hogy valószínűleg MINDEN gyógyszer ilyen álmosító hatással lenne rám, tehát úgymond csak az időmet és a pénzemet pazarlom, ha most ezt abbahagyom (el se kezdem rendesen) és váltok egy másikra.

Viszont az álmosság engem nagyon szuiciddá tesz és nem akarom megölni magam egy gyógyszer miatt, ami pont a szuicid vágyaimat segítene csökkenteni.


18 vagyok.


2019. jan. 25. 09:08
 1/2 Hasty ***** válasza:
Ha teheted hívd fel, de ha nem sürgősen mondd ezt el az orvosodnak. O tanácsot fog adni
2019. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jó neked ez a gyógyszer úgy néz ki.
2019. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!