Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten, TB támogatással...

Budapesten, TB támogatással igénybe vehető pszichológust tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos régóta húzódik ez az egész,mostanában döbbentem rá hogy sajnos személyiségzavarral küzdök, munkahelyen, párkapcsolatban jön ki leginkább,és zuhanó repülésben van az életem és nem mehet így tovább.. érdeklődnék hogy Budapesten kit ajánlotok/Melyik intézményt?

2019. jan. 25. 11:58
 1/6 anonim válasza:
Szia! Erre már részben válaszoltak is. Nezz egy hasonló kérdést: Tudtok mondani Budapesten jó, állami támogatással igénybe vehető pszichológust?
2019. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2019. jan. 28. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem segít. Ő azért ül ott a helyén, hogy pénzt kapjon. Egy valódi barát vagy aki tényleg szeret téged, ő tud segíteni azzal, hogy rendszeresen meghallgat.
2019. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha fáj a fogad, ugye nem a baráthoz mész kihúzatni? Szakemberhez kell fordulnod, ha úgy érzed. Mint minden más szakmában, vannak jó és kevésbé jó pszichológusok. Szóval arra készülj, hogy ez egy hosszú projekt lesz.
2019. jan. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3/4

Szerintem nem az összes pszichológus csak azért van hogy pénzt kapjon. Vannak normálisak akik tényleg szívből segítenek, és éppen ilyet keresek, mert vannak mélypontjaim és abból nagyon nehezen tudok kijönni, van barátom 4 éve ő a mindenem de sajnos ő se tud sokszor segíteni, tudom hogy a pszichológus is csak rá vezet a megoldásra de azért mégis tudna jó tanácsokat adni, most pillanatnyilag teljesen jól vagyok de hamarosan jön megint munkahelyi probléma vagy bármi más elkezdek belül szorongani és máris feketén látom az egész világot.. Meg nagyon hamar felforr az agyvizem pitiáner dolgok miatt, és sokszor ezért veszekszünk egyfolytában.. Mintha két énem lenne és ez zavar ezt akarom valahogy megoldani, mindenre rányomja a bélyegét.

2019. jan. 29. 21:34
 6/6 A kérdező kommentje:

#4/4

Tudom sajnos hogy nehéz kifogni normális tényleg segítő szándékú pszichológust, de szerintem van rá esély és ebben kértem segítségeteket hátha tud valaki ajánlani, aki tényleg jól csinálja a dolgát, és nemcsak a pénzt látja a 'betegben'.

2019. jan. 29. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!