Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok segíteni? Tapasztalt,...

Tudnátok segíteni? Tapasztalt, hozzáértő pszichológust keresek.

Figyelt kérdés
A jelenlegi pszichológusom szerint el kéne kezdenem gyógyszert szedni, azonban én ezt nem érzem mindenáron indokoltnak. Nem érzem, hogy vele túlságosan mélyre ásnánk, vagy talán csak én nem bízom meg benne teljesen..El vagyok veszve és gyerekkori traumáim vannak, de azért nem érzem, hogy a gyógyszernek kéne lennie a következő lépésnek. Tudom, ez elég szubjektív, hogy kinek mi a jó, de annak is örülnék, ha megírná valaki például, hogy milyenfajta pszichológust érdemes keresni régóta fennálló problémákkal, milyen módszer lenne jó erre...úgy érzem az egész életemre kihat (negatívan) az egész gondolkodásmódom és ezt lenne jó valahogyan megváltoztatni.. Köszönöm szépen! (Elsősorban olyan érdekel, aki vállal online is beszélgetést)

2019. jan. 26. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

A legfontosabb, hogy a pszichológus kiképzett terapeuta legyen, leginkább mélylélektani módszerekben (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi, Ericksoni).

Fontos, hogy magas szinten ismerje a hipnózist is.

2019. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%
Én elolvasnék pár Joyce Meyers könyvet. Ő szuper megoldásokat ad az ilyen gyerekkori sérelmek kezelésére, gondolatok rendbe rakására, illetve a depresszió kezelésére!
2019. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia én egy videót ajánlok neked, mielőtt pszichológushoz fordulnál. Van magyar felirat! :)


https://www.youtube.com/watch?v=hzvT0vy5cjE&index=15&list=PL..

2019. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! <3
2019. jan. 28. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!