Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti milyen indokkal fordultatok...

Ti milyen indokkal fordultatok pszichológushoz, mennyire használt/használ a terápia?

Figyelt kérdés
pszichológus,terápia,depresszió,borderline,pszichiáter,ptsd,függőség,elveszett,szorongás

2019. jan. 26. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Szorongás, megfelelési kényszer, kilátástalanság miatt fordultam pszichológushoz. Mivel őszintén akartam a változást, javulást az életemben, együttműködtem vele, megfogadtam a tanácsait, hittem a gyógyulásban. Így 2,5 hónap alatt rendbe jöttem.
2019. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En idegosszeomlassal kerultem a pszichologushoz, regi ismerosom.

Kiderult, hogy ptsd van a hatterben mar 2.5 eve.

3 honapja jarok hozza, meg csak az idegosszeomlast stabilizaltuk. A ptsd kezeles ezutan jon majd.

Igazabol a stabilizalast a pszichiaternek koszonhetem a gyogyszerekkel.

A pszichokogus amiket tanitott, ahhoz ido kellene, na meg csend es magany.

Amiben nem sok reszem van kisgyerekes anyakent, igy meditalni, relaxalni hanganyagra nem nagyon tudok. Este mar lezsibbadok a faradtsagtol akkor feleslegesnek erzem ezeket a gyakorlatokat.

Viszon sok mast tanultam tole, hogyan kell kilepni egy stresszes szitubol, almaim mit uzennek tudatalatt, kapcsolati jatszmak felismerese es abbol valo kilepes, sok sok hasznos dologra is megtanitott. Evekig tervezek hozza jarni.

2019. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!