Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden elől menekülök?

Figyelt kérdés
Jó pár éve számítógép függő vagyok,és egyszerűen nélküle nem tudok megnyugodni,folyton feszült vagyok,és már nem csak ez zavar,hanem,hogy már az alkoholra is ráfüggtem,ha hozzátudok jutni,akkor berúgásra iszom magamat,de ha nem tudok akkor nagyon hiányzik az állapota,mert csak úgy tudok megnyugodni. Elegem van,hogy minden elől menekülnöm kell,hogy lenyugodjak. szorongásoldókat,antidepresszánst szedek,de még így is függő vagyok. Mindenre ráfüggök,akármi is legyen az. Szóval mi lehet erre a megoldás? pszichológusnál 1x voltam,egy ideig hatott,de visszaestem ebbe az elviselhetetlen állapotba,hogy menekülni kell minden elől. Magamtól nem megy,mert már próbáltam nem egyszer.
2019. jan. 27. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan a munkaterápiát ajánlották korábban, ami pszichés betegeknél is jól bevált, csak hát sokan nem szeretik az izzadságos fizikai munkát.
2019. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak egy pszichoterápia tudja feltárni, hogy mi elől menekülsz, ha ez nem tudatos. (pszichoterapeuta nem ír gyógyszert, hanem terápiás célból beszélget veled).
2019. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert félsz az élettől, a VALÓDI kihívásoktól, a kudarcoktól. Pszichológus, terapeuta tud segíteni. Vagy függjél rá pozitív dolgokra, pl sport, nyelvtanulás, munka.
2019. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? mesélj magadról, kb ugyan ebbe a helyzetbe vagyok amúgy, csak én MÉG nem iszom le magam mindig
2019. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!