Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit javasoltok terápia és...

Mit javasoltok terápia és gyógyszerek helyett depresszió és szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt jártam pszihológushoz és gyógyszeres kezelést is kaptam, de abbahagytam, mert nem hozott érezhető javulást.

Évek óta depresszióval és szorongással élek, nem igazán tudok magamtól előrelépni (ilyen jellegű családi és baráti segítségre sem számíthatok). Tudtok olyan megoldást, ahol “baráti” jelleggel, beszélgetés szerűen (nem orvos-beteg) szinten kaphat segítséget az ember? Akár pszichológus hallgatókra is gondoltam, szívesen lennék “laborparkány” :)

Minden javaslatot meghallgatok, köszönöm!



2019. jan. 27. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem tudom mennyire kapcsolódik a válaszom a kérdésedhez, de en pl. magamat gyógyítottam meg. Egyébként en a helyedben nem adnám fel, azért mert úgy érzed a pár pszichológus, akit próbáltal, nem segített. Szinte az osszes más féle metódust alkalmaz, az ott van a weboldalakon, valamint en googlen rakeresnék a legjobban értékelt orvosra. Azokat is végig kell látogatni, ki az akinek meg tudsz nyilni.

En nem ajánlom a baráti alapon történő terápiát, egyrészt egy tapasztalt pszichológus az életét szenteli arra, hogy neked és sorstársainknak segítsen. És ő neki olyat nem mondhatsz, amit ne hallott még volna, amin ne tudna segíteni... sok olyan ismerősöm van, akit jó pszichológus mentett meg a végleg feladastol, ma már kutya bajuk. :)

2019. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
agykontroll
2019. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!