Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen betegség, ha állandó...

Az milyen betegség, ha állandóan azon angyalok, hogy hol csesztem el az életem?

Figyelt kérdés
Illetve megoldásra sosem jutok, csak pörgök, és vádolom magam, állandóan depressziós vagyok. 26/F

2019. jan. 28. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió. Ne azon agyalj, hogy mit csesztél el a múltban, hanem azon, hogy mit tudsz tenni a JELENBEN, hogy a jövőben ne kelljen a mán agyalnod. Érted?
2019. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Múlton való rágódás, sokszor van, hogy valaki a jelenből a múltba - vagy jövőbe menekül. Én is ilyen vagyok sajnos. :-(
2019. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ennek mi lehet az oka, hogy valaki ilyen?
2019. jan. 28. 09:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Van benne egy kis kényszerbetegség is.
2019. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kényszerbetegség nekem is eszembe jutott. Ezek a nyavalyák halmozódnak.
2019. jan. 28. 09:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegség (kényszergondolatok miatt, mert a múltra gondolás is egyfajta kényszer). Kudarctól, hibázásoktól való jövőbeni félelmek, másokkal való túlzott foglalkozás ("másoknak bezzeg minden sikerül"), "mit szólnak mások", meg még sokminden lehet a háttérben.
2019. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kényszerbetegséget hogyan lehet gyógyítani? Gondolom a lépj túl rajta nem egy működő megoldás.
2019. jan. 28. 09:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus tud benne segíteni.
2019. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!