Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, nektek a rohamok...

Pánikbetegek, nektek a rohamok milyen napszakokban, szituációkban szoktak előjönni?

Figyelt kérdés

Pánikbetegek,

nektek a rohamok

milyen napszakokban,

szituációkban szoktak előjönni, jellemzően

milyen hatásokra?


2019. jan. 28. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Spontán bármikor. Tudod nekem a pánikrohamot az emetofobiám okozza,szval nekem elég sűrűn van.

És van,hogy egy egész 24 óráig is eltart és csak másnap éri el a tetőfokot.

2019. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Spontán nekem is.

Néha azért, mert rágondolok. Néha a kávé váltja ki, de egyébként spontán és heti hatszor kb

2019. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában ébredésnél jön elő, de nem minden nap. Néha rémálmom is van, és gondolom ettől. Nappal már el vagyok foglalva, és ha érzem a feszültséget, akkor tudok inni citromfű teát, vagy galagonya virágos hajtásvég teát, és ha magasabb a vérnyomásom, akkor arra veszek be gyógyszert.
2019. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

a galagonya miért jó, mire jó?

a citromfű, orbáncfű tudom hogy nyugtat de mi köze hozzá a galagonyának?

2019. jan. 29. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajjj! Nekem rocsa Ágota segitett! Ha pestiek vagytok menjetek el 7 éve tünetmentes vagyok. Előtte napi szinten volt rohamom. Attól féltem h nyilvánosan hányok. Tehát ki se mozdultak. Másik hogy voltam 1 hónapot a vadaskert alapítványnak ahol beteg tinedzserekkel voltam és láttam hogy mások sokkal betegebbek, az enyém fejben dől el és ez sokat segített. Láttam haldokló anoreksziast pl. Ha vkinek szüksége van írjon rám mert tanusithatom h ebből még lehet gyógyulni tunetmentessekig. Nem mondom h nem jott volna ràm azota de legyőztem
2019. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Galagonya virágos hajtásvég tea egy nagyon jó szívre, keringésre is ható nyugtató. Csökkenti a feszültséget.
2019. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!