Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok és már két...

Depressziós vagyok és már két hete szedem az antidepresszáns tablettát de még mindig olyan reménytelennek érzem magam. Gyógyszernek több idő kell, hogy változás legyen a mostani gondolkozásomon az élet iránt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, 4-6 hét is eltelhet, mire egy kis változást érezni fogsz. Ha ezután sincs semmi, akkor vagy emelni kell az adagot, vagy gyógyszert váltani. És nem csak a gyógyszertől várd a javulást, te is tegyél meg mindent magadért!
2019. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez igazából azt mutatja, hogy dolgozik a gyógyszer. Ez után lesz majd jelentős a változás. Ezen kívül kezdj mélyebb önismeretbe, hogy felderitsd miért alakult ez ki. Ha szerencséd van és van oka, azon könnyebb változtatni, mintha az igazi ok nélküli depressziód lenne.


Egy másik fontos dolog, hogy az antidepi csak egy mankó, hogy túleld ezt az időszakot. Ha minőségi változást szeretnél, akkor azért tenni is kell.

2019. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nos érzem a javulást ,de nem 100%-kosan.

Az okait tudom miért jött elő csak sajnos egyedül nemtudom leküzdeni ezeket az érzéseket/ negatív gondolkozást nagyon nehéz ugy érzem,hogy csak valami csoda kellene a leküzdésre vagy egy ember aki érezteti azt hogy fontos vagyok neki.

És mivel Ukrajnában élek itt nincs magyar pszichiáter így a kezelésről lemondhatok a pszichológus pedig csak hetente meg kérdi, hogy hogyan érzem magam azt kész.

2019. jan. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!