Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg segít a depressziós...

Ede Tóth kérdése:

Tényleg segít a depressziós és hasonló betegségeken ha terápiás zenét hallgatok? A Youtub-on szoktam hallgatni naponta körülbelül fél órát. Írjon az akinek van tapasztalata.

Figyelt kérdés
Például nagyon sokat rágtam a körmöm és mióta hallgatok zenéket már nem.Vagy éppen oldottabb vagyok emberek közelében.

2019. jan. 29. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a terápiás zene? Én is kipróbálnám.
2019. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar pozitiv hatasokatvettel eszre, akkor miert ne segitene? A zene amugy is segit.
2019. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz az a helyes kérdés hogy át tud e lendíteni egy bizonyos ponton és kezdhetek el normálisan élni,félelem nélkül.
2019. jan. 30. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A zene valóban segít, de nem mindegy mit hallgatsz. Szakember összeállít neked egy személyre szabott playlistet és azt kell hallgatnod, akkor és annyiszor ahogy mondja. De ha nem vagy beteg csak simán boldogtalan, hallgass klasszikus dalokat (olyat amiben ének is van), pl. Mozart, Haydn. Vagy lassú, de nem szomorú dalokat. Esetleg kérj meg valakit, hogy énekeljen neked ilyesmit. Nekem ez (főleg az utóbbi) segít.
2019. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos beteg vagyok és nem boldogtalan.Már voltam orvosnál,de eddig zene ajánlatot nem kaptam.Sokkal jobban érzem magam egy 20 perces relax zene hallgatása után,de nem vagyok benne biztos,hogy hogy működik
2019. jan. 30. 20:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem teljesen helyrehozhat e vagy sem.
2019. jan. 30. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is betegségben szenvedek.

Az hogy a zene helyre hozhat e teljesen?

Ha már ennyit,segített akkor igen,még ha te is teszel azért hogy helyre jöjj,át fogsz tudni lendülni azon a ponton. Le tudnád írni hogy miket hallgatsz én is szívesen bele hallgatnák.

2019. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!