Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szedtek alvas problemara?

Mit szedtek alvas problemara?

Figyelt kérdés
Van aki altatot, benzot, antidepit aminek altato hatasa van, antipszichot. Ti mit szedtek, mi a neve? Nagyon szenvedek, nem tudok aludni es a legtobb gyogyszer sem hat.

2019. jan. 30. 16:17
 1/3 Napsi2019 ***** válasza:
78%

Állítólag a pálinka egy jó altató. De komolyan nehogy elkezdj altatót meg pszicho szarokat szedni, csúnya lefelé menő spirálba kerülsz velük.

Próbáld meg fizikailag tökig lefárasztani magadat estére (takaríts vagy fuss, vagy amire lehetőséged van) és menni fog az elalvás.

Ha valami agyilag nagyon aggaszt, az ellen sokat segít ha imádkozol egy kicsit lefekvéskor: ha hiszed, hogy van valaki, akinek mindenre van hatalma és általában meghallgatja az imáinkat, akkor nagyon gyorsan kisebbnek fogod látni a problémát és a jobb alváson kívül még a megoldást is meg fogod kapni előbb-utóbb.

2019. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de mindenfajta alkohol az stimulálja az embert, egyáltalán nem jó megoldás alvásra semmilyen szempontból. Legalább annyira rossz, mint a pszicho bogyók.

Ez a "fáraszd ki magad", hát nézd, aki TÉNYLEG nem tud aludni, az tudja, hogy ez nem működik.

2019. jan. 30. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Melatonint szedek, 5-10 mg-ot. Nekem rendeződött tőle az alvásom. Patikában elég drága, én neten rendeltem, mert ott jó áron volt még postaköltséggel együtt is. Nem okoz függőséget sem.


+1

Ha kertes házban laksz ültess citromfüvet vagy vegyél gyógynövényboltban szárítottat. A legjobb a friss növény. Abból egy-két pohár tea meghozza a hatást.

2019. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!