Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a gyermek pszichiátria?

Milyen a gyermek pszichiátria?

Figyelt kérdés
Általánosságban gondoltam, de főleg a Debreceni kórház felől érdeklődnék. Beutaltak szorongás, pánikbetegség, depresszió miatt. Tartok tőle mivel nemtudom mire számíthatok. Hogy telik egy nap? Elveszik az elektronikus eszközöket?

2019. jan. 31. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam nagyon rossz élmény volt. Mindent elvesznek tőled kivéve a ruháidat amiben se őv se olyan amivel szúrni vágni tudnál. Mobilt is elveszik. Vannak napi programok,amin mindenkinek részt kell venni. Reggel 7:30 kor ébresztő. Ilyenkor reggeli fogmosás ágyigazítás ,öltözködés vizit. Ezután elmentek egy terembe és ha vittél be magadnak tankönyvet akkor szépen abból tanulsz de ha nem viszel akkor sem úszod meg mert ők adnak. Ezután mivel ez eltart egy darabig,jön a 10 órai ahol kapsz egykis üditőt a sajátodból mert ezt is ők kezelik és kapsz egy kis gyümölcsöt. Ezután jön egy másik foglalkozás itt lehet kézmüvesség vagy beszélgetés akármi amit előre lebeszéltetek a foglalkoztatóval. De olyan is van,hogy az aki pszichológushoz van irányítva az el megy szépen oda. Ezt követi az ebé
2019. febr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi véletlen hamarabb küldtem el. 1#

Szval ez alatt elmehettek sétálni is. Eztán jön az ebéd. Majd csendes pihenö,ilyenkor fogadhatsz látogatókat is amit egyébként este 9 ig bármikor,illetve ha hívnak az osztály telefonján akkor ott beszélhettek. Délután3,4 körül megkapod a saját koaztodat amit bevittek neked és abból ehetsz. Majd ujra szabad foglalkozás vagy film nézés 7kor fürdés. És ismét film nézés a nagyobbaknak 9 óráig majd mindenki alszik. Nagyjából enyi. Én nem szerettem itt lenni. Pedig 2 hétig muszáj volt.

2019. febr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy milyen? Inkább ne akard tudni......... Áhh...
2021. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!