Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek rossz a memóriája az buta?

Akinek rossz a memóriája az buta?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Annak rossz a memóriája.
2019. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tűnhet annak, és saját magát is érezheti annak. :(
2019. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő nem ugyan az. Aki buta az szinte semmit nem tud még arról sem ami érdekli és alapvető dolgokat sem tud. Akinek rossz a memóriája az sok esetben nem tehet róla viszont attól még nem buta. Az én barátomnak sem szuper a memóriája de nagyon okos ember ami érdekli lényegében azt megjegyzi :D
2019. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem . Eleve a butaság relatív,meg aztán a memória sem értelmezhető egyértelműen.

Példának magamat tudom hozni , arra nem emlékszem mit hová tettem,bezártam-e az ajtót ,nem emlékszem emberekre ,stb

De ha be kéne magolni 4-5 oldalt,egyszer elolvasom és visszamondom szó szerint . Szóval a memóriának is több perspektívája van . Butának én csak az olyan "egyszerű" embereket nevezem,akik korlátoltak,vagy rosszindulatúak,rasszisták,kirekesztőek,stb . Az én szemszögemből ez sokkal inkább butaság,mint az,hogy valamire nem emlékszik az ember.

2019. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz a rövidtávú szómemóriám, különféle trükköket kell használnom, hogy megjegyezzek dolgokat, vagy fel kell írnom. Mégis legutóbb 125 IQ pontot mértek nálam, és két diplomám van.
2019. márc. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!