Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Begyakorolni a lesz@r0m...

Begyakorolni a lesz@r0m hozzáállást?

Figyelt kérdés

mindig is nagyon stresszes voltam, lehetséges ezt természetes úton csökkenteni, mondjuk begyakorolni hogy igen is, bizonyos esetekben ne stresszeljek rá hanem hogy csúnyán fejeztem ki magam, tegyek a dologra magasról és ne mindig a következményeken parázzak ?


33/N

főleg az

általános, munkahelyi pozícióból eredő stressz a gondom


2019. febr. 1. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Le kell sz...ni nekem simán mukodik.
2019. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az autogén tréning erre nagyon alkalmas. Ha még többet kívánsz, terápiában az "identifikáció" nevű eljárás.
2019. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Igen, be lehet gyakorolni. Képzeld el a főnököt csecsemőnek, vagy ahogy a WC-n ül és nyög, ettől jó kedved lesz. Vagy szívd fel a taknyot és mondd meg a magadét, nem törődve a következményekkel. Én minden munkahelyemről vigyorogva jöttem el. 5, vagy 10 év múlva nem fog számítani, ha ma leordítod 1-2 paraszt haját.
2019. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van. Meg az is bevalt nalam hogy mikor tudtam hogy jonnek a stresszes napok vagy hetek mindig azon tul gondolkodtam, pl hogy milyen jo lesz ha eljon az este es nyugisan lefekszem vagy egy fincsi kajat elkeszitek,vagy nyaron elmegyek nyaralni es milyen jol fogom erezni magam. Ezeket a gondolatokat helyezem elotebe es a rossz negativ stresszes gondolatokat kidobom a szemetbe :). Valahogy igy kepzeld el es teljesen helyrerak.
2019. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!