Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió? Hogyan másszak ki...

Depresszió? Hogyan másszak ki belőle?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok, idén érettségizem. Kb december közepe óta hangulatingadozásaim vannak hetente két hetente, általában szerda csütörtök péntek. Barátnőmmel hétvégente találkozunk meg néha szerdánként 1-2 órára, ő tud nekem segíteni abba hogy jobb kedvem legyen. De ha nincs velem egyszerűen úgy érzem hogy nincs rám szüksége senkinek. Néha úgy hogy még neki sincs (pedig tudom hogy van) Ezekben a lehangolt napjaimban nagyon keveset alszom, nem tudok aludni a gondolataimtól. Egyedül érzem magam. Sokkal érzékenyebb vagyok bármire. Pl a barátnőmre. Ilyenkor bármi rosszat mond akár nem szándékosan, de nagyon mélyen érint. Az is fáj , ha valami erkölcsi ügyben eltér a véleménye az enyemtől (amikor még nem voltunk együtt, pár sráccal smarolgatott meg pettingelt kíváncsiságból meg unalombol és nem bánja mert azt mondja hogy nem kihasználták mert ő is akarta és élvezte nem tagadja.) Én viszont ezt sokkal komolyabbnak és felsőbbrendűnek tartom ezért ez nekem rosszul esik hogy ez a véleménye. De csak ilyenkor amikor magam alatt vagyok. Hogy tudnék ebbol az egészből kimászni? Nagyon zavar hogy több ember, köztük a barátnőm hangulatat is képes vagyok elrontani ezzel.

2019. febr. 1. 16:45
 1/1 anonim válasza:
Szerintem menj el pszcihologushoz. Lehet, hogy segitene, vagy keress egy baratot akivel batran beszelhetsz! Mindig van kiut es jo megoldas, ne felejtsd el!❤️
2019. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!