Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az új gyógyszertől vagyok...

Az új gyógyszertől vagyok rosszabbul? Akit nem érdekel, kérem hogy ne reagáljon

Figyelt kérdés
Hétfőn vissza megyek a pszichiáterhez. A múltkor arra kértem, hogy írjon valami más hangulatjavítót, mert az előzőtől rettenetesen álmos voltam. Most viszont felerősödött a depresszióm. Van ez a két hét átállási idő, amíg a szervezet hasznosítani tudja ezt az új antidepresszánst, de a két hét letelt, és rosszabbul vagyok, nem jobban. Az előzőtől szerintem azért voltam annyira álmos, mert jobban elnyomta a tudatalattimat. Ez a mostani viszont, nem. A neve Tianeptin. Kár hogy nem használ, pedig úgy örültem, hogy ettől nem leszek álmos. Gondoltam, hátha van valakinek tapasztalata.

2019. febr. 2. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Az előző elhagyása is okozhatja. Az új elkezdése is. Általában 6 hét egy antidepi beállása, de ha 2 hét után is rosszul vagy, már szerintem nem érdemes azt szedni. Hiszen akkor már eldőlt, hogy mellékhatások jelentkeznek, és akkor nem megfelelő a gyógyszer. De ha csak a depresszió erősödött, az nem baj, az teljesen megszokott kezdeti időszakban. Ezzel meg kell várni a 6 hetet.
2019. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de baj, mert nem birom kontrollálni magam, veszekedek anyámmal, azt meg nem lehet, mert kidobnak a házból. És akkor mi lesz velem? Szóval ez nagy gond. Nem tudom hogy merjek-e belöle inni, fogalmam sincs. Mi van ha össze veszek anyámmal holnap reggel? A tebletta miatt, én ezt így meg is fogom mondani az orvosnak is, nem engedhetem meg magamnak a kockázatot.
2019. febr. 2. 13:15
 3/3 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Nekem is volt gyógyszerváltásom,nagyon sokat küszködtem vele,mire beállt. Annyira rosszul voltam, hogy dolgozni sem tudtam menni, de egyre jobb lett. Szerintem még várj egy kicsit és ha nem érzel javulást, menj vissza a dokihoz.
2019. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!