Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok?

Skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, mintha a szekrényemből valaki figyelne düllett szemekkel és piros.. de csak este.. meg olyan hogy amikor anyukémák alszanak akkor "elhiszi" az agyam hogy ott áll 2 földönkivüli az ágyuknál.. ilyen érzésem van..
2019. febr. 4. 01:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Anyukámék*
2019. febr. 4. 01:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem skizofrénia. Inkáb paranoid tünetek. Én a helyedben elmennék egy jó pszichológushoz. Hosszútávon a tévképzetek nagyobb najt is okozhatnak.
2019. febr. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszihológus!!!! Az ilyen az nem játék! Kialakulhat belőle! Ne várd meg, hogy ne lehessen visszafordítani!
2019. febr. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy skizofrén.

De lehet, hogy tényleg keresned kellene egy pszichológust, bár így nem tűnik komolyabb problémának. Mióta tart?

Klasszikus kérdés, de horrorfilmet néztél mostanában? Hány éves vagy?

2019. febr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez inkábbfélelem stb. A skizofrén más. "Akarsz beszélni róla?"XD

Nekem is vannak fura gondolataim, de majd elmúlik ha tudod hogy nem igaz

2019. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19/F.. De inkább este vannak ilyen érzéseim...nem félek mert tudom hogy nincs ott semmi.. de az agyam úgy 'érzi' mintha lenne.. Furcsa :S
2019. febr. 4. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Zsiráf akkor nem volt még amúgy? :D
2019. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!