Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin 0,25 mg-ot kezdtem...

Frontin 0,25 mg-ot kezdtem szedni a pszichiáterem által lett felírva. Mennyi idő után leszek függő? 19/F

Figyelt kérdés

A problémám eleinte szorongás volt, erre írtak fel esetenkénti fél 0.25-ös frontint. Viszont ez nem hatott, ezért egy egész 0.25-ös frontint szedtem, viszont sajnos egyre gyakrabban éreztem úgy, hogy frontin nélkül nem leszek képes teljesíteni bizonyos feladatokat, vagy hogy nem tudok nélküle lenyugodni. Sajnos mostmár naponta beveszek egy darab 0.25-öst.

Ma nagyon húzós, stresszes napom volt, ezért először történt meg, hogy 2db 0.25-öset vettem be. Még nincs egy teljes hónapja, hogy szedem. Lehet, hogy hozzászoktam? Hogyan tehetném le, mivel válthatnám ki?

Sajnos a maximalizmusom miatt nagyon sokat vagyok ideges, feszült. Apró dolgokon is képes vagyok felrobbanni az idegtől. Szeretném elérni hogy kiegyensúlyozott legyen az idegrendszerem, de lehetőleg nem a Frontinnal, mert nem szeretnék rászokni, ha lehetséges. Van, aki hosszú távon szedi? Tapasztalat érdekelne.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.



2019. febr. 4. 23:50
 1/4 anonim válasza:
Stresszesebb/problémásabb időszakomban szedtem alvás előtt, néha mai napig beveszek egyet. Számomra bíztosítja a nyugodt alvást, bár a 0.25-ösnél erősebb már okoz könnyen egy kis szédülést, ezért fontos a mértékkel való szedése. Szorongásra ajánlanám neked a Sedatif PC gyógynövény eredetű szorongáscsillapítót, nagyon gyenge altatót. Nem fog hozzászokni a szervezeted és nyugodtabb is leszel, hiszem nem egy antidepresszánsz/erősebb hatást keltő nyugtató. Szociális helyzetekben anno mikor gondjaim voltak (heves szívverés, verejtékezés) mindig segített. Azóta leszoktam róla, muszáj volt. Szerettem volna kicsit megerősődni, nehezen, de sikerült. A Frontin megfelelő alternatívája:)
2019. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sedativ pc nem ér semmit, homeos cucc.Főleg ha már napi 2db frontin kell.Az alap problémádat kellene megoldani, ami miatt szorongsz, mert ennek csúnya vége is lehet.Hamar eljutsz a nagyobb dózisig és már az sem fog hatni.

Amúgy rá is van írva, hogy csak pár hétig szabad szedni, csak az orvosok nem fogják mondani, ők pénzt kapnak ha felírják :)


Olvasd el a Benzo könyvet és az Ashton kézikönyvet ha érdekel a leszokás és hogy mit okoz már kisebb dózis is.

2019. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintetek ha ma csak szimplán nem veszem be, produkálhat tüneteket? Vagy csökkentsem az adagot szép lassan?

Függője 3 hét alatt remélem azért nem lettem.

2019. febr. 5. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Csökkentsd le az adagot fokozatosan. Az elvonás tünetekkel jár. Szorongás, remegés, szédülés. Igyál esténként macskagyökér teát. Nappal többször citromfű teát.
2019. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!