Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenkor jelenthet segítséget...

Ilyenkor jelenthet segítséget egy pszichológus?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, egyedül élek, pár napja meghalt a kutyám aki 14 évig volt a társam.Már pár éve nincs párkapcsolatom, és esélyét sem látom, nagyon régóta egyedül érzem magam, és most már tényleg úgy érzem,hogy teljesen egyedül vagyok, senkivel sincs szoros,bizalmi kapcsolatom.

Amióta meghalt a kutyám totálisan elvesztem, nem találom a helyem, nem boldogít semmi.Ezt tetézi,hogy jövőhéten kiírtak 1 hét szabadságra, és a világon semmi dolgom nem lesz, maximum eret vágok itthon-

Attól félek,hogy ebben az 1 hétben totálisan mélyre süllyedek, végem lesz lelkileg.

Barátaim vannak, de egyikükkel sem olyan szoros a kapcsolat,hogy ennyire mély lelki dolgokba belemenjek.Az utóbbi napokban így is hanyagolom őket, szinte senkivel sem beszélek.Ha mégis, akkor normálisnak próbálom láttatni magam.Amúgy is sokszor szégyellem az érzéseim.

Most is attól félek,hogy ha lelkiznék valakivel akkor nem értené meg,hogy egy kutya miatt ennyire összeomlottam.


Néztem a pszichológusok árait, sajnos az 50 perces díjak is elkeserítenek, mert nem vagyok gazdag, de 1-1 alkalom úgy érzem,hogy muszáj lesz, csak nem tudom,hogy van e haszna, lehet e segíteni akár egy kicsit is 50 perc alatt?

Mert ha igen, akkor legalább 1 óra hasznosan telne a szabadságomból a jövőhéten.


2019. febr. 6. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes megpróbálni. Bizonyos alapítványoknál vannak önkéntes pszichológusok is, ők is tudnak segíteni.
2019. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Segíthet, de ebben az esetben lehet, hogy az is elég, ha első körben felhívsz egy lelkisegélyszolgálatot.
2019. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!