Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió miatt áldemencia?

Depresszió miatt áldemencia?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi (depressziót átélt/depresszióban szenvedők válaszát várom), hogy lehet-e memóriazavar, teljes elbutulás depressziós szakasz alatt. Volt valakinek ilyen tapasztalata? Ha igen, rendbe jött?

2019. febr. 9. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt ilyen. Csak bámultam magam elé, mint egy bamba tök, azt sem tudtam, mennyi 2+3. Teljesen elmúlt, azóta már írtam egy 400 oldalas regényt is.
2019. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt/van gyógyszeres kezelés?
2019. febr. 9. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ilyen. Helyrejon ha elmulik a depresszio. Az egymukodest segiti a rendszeres, piheteto, jo minosegu alvas, a rendszeres mozgas, a megfelelo vitaminok, tapanyagok bevitele a szervezetbe. Fokent Omega 3, B1 vitamin, igy telen D vitamin stb. Nem biztos hogy csak a valtozatos taplalkozas eleg, lehet, ra kell segiteni kicsit. Nekem legalabbis ez segitett.
2019. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!