Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyámhatóság és a bipoláris szülő?

Gyámhatóság és a bipoláris szülő?

Figyelt kérdés

Párom bipoláris. Én vagyok a nő. Mennyire vizsgálja ki az ilyesmit a gyámhatóság? Mennyire kísérik figyelemmel ilyen esetben a gyermeket? Pl. A szokásosnál szigorúbban?

Még nem állunk gyerekvállalásnál, viszont szeretnék előre informálódni.



2019. febr. 10. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Környezettanulmányt fognak készíteni és elvileg addig a kórházból sem engedik haza a kicsit míg ez nincs meg, bár én olyan párt ismerek akinél mindkét fél beteg, így nem tudom hogy akkor is így van-e ha csupán az egyikőtök. A védőnő ugyanúgy hetente jár ki az első 6 hétben ha minden rendben van, utána havonta 1 évig.
2019. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semennyire nem figyelik. Hacsak nem történik otthon vmi, hogy felfigyeljenek rátok, akkor senki nem foglalkozik veletek. Egyébként először a gyerekjólét szokott kimenni, de az ő munkájuk nulla. Ez a tapasztalat. Bár kb a gyámhivatal is ennyit ér, egy nagy semmit.
2019. febr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az utcánkban lakott albérletben egy bipoláris nő, a férjével, aki semmivel nem törődött.A nő már 25 éves korára szült 3 gyereket.Senki se törődött velük.Én beszéltem rá, kérjen fogamzásgátlót, ne szüljön több gyereket, mert albérletbe, szoba-konyhába, 1 fizetés, ő beteg, minek?

Sokat átjártam hozzájuk, a gyerekek miatt, féltettem őket.De sosem tapasztaltam negatív dolgot, ha lett volna valami, rögtön mentem volna gyermekjólétibe.Ellátta őket rendesen,szerette, bár nevelni nem tudta,mindent csinálhattak.

Később elkerültek innen.

2019. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!