Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kevert kényszeres gondolatok...

Róbert dávid kérdése:

Kevert kényszeres gondolatok és cselekedetek, Paranoid skizofrénia diagnozis van mennyire gyógyitható?

Figyelt kérdés
5 féle gyógyszert szedek és nem érzem magam tünetmentesnek,úgyértem vannak tüneteim,néhányszor ingadozik a hangulatom,és keveset járok el itthonról.most lesz egy munkahelyem nemsokára de nem tudom hogy helyt állok e. 14 éves korom óta szenvedek pszchiózisos betegségben. gyakran nem tudok megfogalmazni sok mondatot,és ha kérdeznek valamit sivár választ adok rá.paranoiás is szoktam lenni pl egy ilyen: ha azt kimondom hogy kényszer vagy ha olyan gondolatra gondolok akkor ideges lesz egy ember,vagy eltalál egy tégla. De mellete egész jól vagyok a régi állapotomhoz képest.dolgoztam is már,barátaim kevés van,barátnőm nincs gyakran magányosnak érzem magam. ezeket a szereket szedem: Amitrex 800mg,Sertralin 200mg,Ketilept prolong 250 mg,rivotril 2 mg, cymbalta 60mg.szerintem ez egy lórugásos dózis nem is értem miért nem csökkenti az orvosom.Azt mondta amig nem állok munkába nem csökkenti,aztán szó lehet róla. megyek hozzá feb 28 án időpontra és szeretnék tőle másik gyógyszert kérni mert nem sokat használnak a mostaniak,valamelyiket lecserélni. szorongos tipus vagyok ,egésznap a gép elött ülök facebook ozom,játszom játékokkal,ha úgy tartja kedvem edzek,filmet nézek.anyukámmal változó hogy milyen a helyzet.Szoktunk veszekedni de nem annyit mint régen,és ez általában miattam van az én okomból. 28/F

2019. febr. 10. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Százalékoltasd le magad. Ez rengeteg gyógyszer amit szedsz. Ezzel nem tudom mit lehetne dolgozni?
2019. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!