Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pszichózis lehet?

Ez pszichózis lehet?

Figyelt kérdés
2hónapja fűvet szívtam, majd erős pánik érzés jött rám, és épp zenét hallgattam, olyan volt mintha vízhangozna a zene fejemben, azóta is mindennap előjön de nem olyan erősen mint akkor, ez mellett amit zenét hallgatok mindig bentmarad a fejemben és olyan mintha szólna a fejemben én pedig nem tudom lelállítani.

2019. febr. 11. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A fű megzavarja az agyat. Nem véletlenül mondják, hogy ne füvezz.
2019. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is szeretnél ezek után füvezni, és sose füveztem rendszeresen. És mennyi időre zavarja meg az agyad?
2019. febr. 11. 17:41
 3/10 A kérdező kommentje:

*szeretnék

*agyat

2019. febr. 11. 17:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ez nem pszichózis.. pár nap max és jobb lesz.
2019. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem igazad van. De 2hónap eltelt lassan azóta:/ Voltak napok amikor eszembe sem jutott, de valamikor előjön és akkor vízhangoznak a fejembe a hangok. Félre érteni nem kell, tisztában vagyok a tudatommal meg nem is haluzok vagy ilyenek, de azért már egy kicsit zavaró
2019. febr. 11. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy pszichotikus tünet, de ettől még nincs pszichózisod. Reméljük, hogy el fog múlni.
2019. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mit tudnék csinálni, hogy minél hamarabb elmúljon?
2019. febr. 12. 09:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene menned orvoshoz. Ne aggódj, nem fog bezáratni, befektetni sehová. Ha felír gyógyszert, azt sem vagy köteles szedni, de talán megnyugtatna kicsit, ha tudnád, hogy mennyire súlyos ez, és van-e esély, hogy elmúlik.
2019. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Voltam már dokinál aki azt mondta hogy csak bemesélem magamnak...

Már sokat javult és ritkábban jön elő. Remélem hogy teljesen elfog múlni.

2019. ápr. 16. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:
ha külső szemmel a doki azt mondta csak bebeszéled, akkor lehet ,hogy te sokkal erősebbnek éled meg. valójában viszont nem komoly a dolog, mert csak parázol. engedd el, vagy fogadd el. nem lesz gond
2019. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!